Książki o designie - foliobooks.pl

Książki o designie

Poniższa selekcja albumów zawiera zbiory związane z szeroko rozumianym designem, a więc dziedzinami takimi jak: grafika, ilustracja, projektowanie i wzornictwo przemysłowe. Kreacje stworzone przez czołowych designerów oraz ilustratorów z całego świata obfitują w dynamizm, różnorodność. Kolekcje ilustracji i monografie autorów pokazują trendy w designie na przełomie stuleci. Zebrane przez nas książki pozwolą zgłębić tajniki technik kreacji, poznać historię różnych dziedzin artystycznych, a także przybliżą aktualne nowinki i kierunki. Zachęcamy do relaksowania się przy pięknie wydanych albumach naszych czołowych wydawnictw!

Projekty z całego świata

Albumy z plakatami, reprodukcjami map, czy z graffiti, jak również zbiory reklam z połowy ubiegłego stulecia – to jedynie kilka propozycji jakie można znaleźć w kategorii “Wzornictwo”. Pieczołowicie dobrane pozycje z ilustracjami znanych światowych artystów, jak Alfons Mucha, Fritz Kahn, M.C. Escher, a także pełnymi pasji ulicznymi dziełami Banksy’ego, czy przełomowe grafiki Alexa Steinweiss’a – to zaledwie kropla w morzu naszej ogromnej selekcji.

Pasja projektowania

Zachęcamy, by regularnie sięgać po najnowsze albumy z niniejszej kategorii, które dzięki różnorodności idei prosto od światowych projektantów zapewnią tony inspiracji i pomysłów dla każdego kreatywnego umysłu. Twórcy zabiorą Czytelnika w fascynującą podróż po świecie designu, zarażając go przy tym pasją oraz miłością do piękna!

Wyświetlanie 1–20 z 131 wyników


foliobooks.pl