O nas

Folio – od łacińskiego folium – liść, karta, arkusz papieru, format książki.

Naszym zdaniem nie wymyślono lepszego nośnika pięknych zdjęć i treści niż papier. Potwierdzeniem tego jest książka, szczególnie taka, którą zdobią ilustracje. Dlatego postanowiliśmy zebrać i pokazać Wam te wyjątkowe, najpiękniejsze i najciekawsze książki, które nas cieszą i dają olbrzymią przyjemność.

Od lat zajmujemy się albumami. Poznaliśmy przez ten czas wielu wydawców, którzy potrafią stworzyć książki zasługujące na miano dzieł sztuki. Takie książki i takie wydawnictwa lubimy najbardziej. Jeśli jednak nie znajdziesz u nas tego, co sobie wymarzyłeś, daj nam znać. Poszukamy czegoś nowego specjalnie dla Ciebie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Do naszych ulubionych wydawców należą m.in.: Thames & Hudson, Rizzoli, Phaidon, teNeues, TASCHEN, Assouline, Abrams, oficyny muzealne V&A i Metropolitan Museum of Art, Yale University Press, gestalten, Prestel i Damiani. Książki tych wydawnictw tworzone są starannie, z pomysłem. To wyjątkowa jakość i uczta dla zmysłów.

Jeśli więc jak my uwielbiasz piękne przedmioty, cenisz sobie wysoką jakość i dobry smak, a nade wszystko kochasz książki, FOLIO jest właśnie dla Ciebie. Szukaj więc, wybieraj, oglądaj. Zapomnij się na chwilę. Kolekcjonuj wyjątkowe wrażenia, twórz własne biblioteki. My zapełnimy półki.

Kontakt

FOLIO
Środkowa 18
05-816 Opacz-Kolonia