O nas

Folio – od łacińskiego folium – liść, karta, arkusz papieru, format książki.

Naszym zdaniem nie wymyślono lepszego nośnika pięknych zdjęć i treści niż papier. Potwierdzeniem tego jest książka, szczególnie taka, którą zdobią ilustracje. Dlatego postanowiliśmy zebrać i pokazać Wam te wyjątkowe, najpiękniejsze i najciekawsze książki, które nas cieszą i dają olbrzymią przyjemność.

Od lat zajmujemy się albumami. Poznaliśmy przez ten czas wielu wydawców, którzy potrafią stworzyć książki zasługujące na miano dzieł sztuki. Takie książki i takie wydawnictwa lubimy najbardziej. Jeśli jednak nie znajdziesz u nas tego, co sobie wymarzyłeś, daj nam znać. Poszukamy czegoś nowego specjalnie dla Ciebie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Do naszych ulubionych wydawców należą m.in.: Thames & Hudson, Rizzoli, Phaidon, teNeues, TASCHEN, Assouline, Abrams, oficyny muzealne V&A i Metropolitan Museum of Art, Yale University Press, gestalten, Prestel i Damiani. Książki tych wydawnictw tworzone są starannie, z pomysłem. To wyjątkowa jakość i uczta dla zmysłów.

Jeśli więc jak my uwielbiasz piękne przedmioty, cenisz sobie wysoką jakość i dobry smak, a nade wszystko kochasz książki, FOLIO jest właśnie dla Ciebie. Szukaj więc, wybieraj, oglądaj. Zapomnij się na chwilę. Kolekcjonuj wyjątkowe wrażenia, twórz własne biblioteki. My zapełnimy półki.

Kontakt

FOLIO
Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa