Książki o modzie - foliobooks.pl

Książki o modzie

Styl ubierania pozwala wyrazić siebie, kształtuje nasze samopoczucie i stanowi komunikat dla otaczającego nas świata i ludzi. Nasze stroje, buty, dodatki określają naszą indywidualność i umożliwiają pełniejsze zrozumienie kolorów, faktur oraz naszego ciała. Kategoria “Moda” zawiera albumy pełne fenomenalnych fotografii wykonanych na profesjonalnych wybiegach Mediolanu, Paryża i innych stolic światowej mody. Zebrane przez nas książki pokazują także styl tworzący się w każdej sekundzie na ulicach miast i miasteczek: casualowe kreacje, oryginalne wybory, sportową wygodę, a także łamiące schematy rozwiązania, które zaskakują projektantów.

Ukryty urok foto albumów z modą

Moda damska i męska, casual i haute couture, biżuteria i dodatki – foto książki wydobywają ich prawdziwy urok oraz czar. Z sentymentem spoglądamy na słynne niegdyś modelki, na kreacje odbiegające od trendów czasów współczesnych. Każdy sfotografowany drobiazg zdaje się mówić więcej niż tysiące słów. Moda demaskuje nastroje i potrzeby.

Po modowe albumy fotograficzne warto sięgać, by korzystać z inspiracji i odnaleźć “siebie” wśród niezliczonej ilości fasonów, wzorów i długości, kapeluszy, rękawiczek, tiuli, szyfonów, czy dżinsów. Wybitni kreatorzy mody, najsłynniejsze modelki, blogerki, fenomenalni fotografowie – wszyscy oni tworzyli i tworzą mody mające wpływa na nasze postrzeganie świata.

Wyświetlanie 1–20 z 169 wyników


foliobooks.pl