Książki ze zdjęciami - foliobooks.pl

Książki ze zdjęciami

“Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”

Henri Cartier-Bresson

W kategorii “Fotografia” znaleźć można szeroki wybór kolekcji zdjęć mistrzów z całego świata. Monografie takich autorów jak: Sebastiao Salgado, Elliott Erwit, Annie Leibovitz czy Helmut Newton to zaledwie fragment naszej ogromnej selekcji. Zbiory te pozwolą w mig przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości i zrozumieć piękno otaczającego świata.

Książki ze zdjęciami

W naszej kolekcji znalazły się bogato ilustrowane albumy modowe, reportażowe, przyrodnicze, książki dokumentujące rozwój techniki, a także zdjęcia architektury z całego świata. Osobom wrażliwym na piękno ciała polecamy książki z klasycznymi aktami, zdjęciami modelek oraz albumy erotyczne. Wśród wyselekcjonowanych tematów nie brakuje także wyjątkowych w skali światowej zbiorów np. fotografii niemowlęcej w wykonaniu Anne Geddes.

Albumy fotograficzne

W przypadku albumów fotograficznych niezwykle ważna staje się warstwa prezentacyjna, dlatego dbamy o to aby nasze albumy podchodziły od najlepszych wydawców z całego świata. Wysokiej jakości papier, najwyższa dbałość o odwzorowanie kolorów i jakość druku, pieczołowite wykończenie książek – to tylko kilka z aspektów do których przykładamy szczególną wagę podczas tworzenia list tytułów w Foliobooks. Zapraszamy w podróż po świecie fotografii, niezwykłych miejscach oraz chwilach zamrożonych w czasie.

Wyświetlanie 1–20 z 440 wyników


foliobooks.pl